Zagrożenia

Randki są wspaniałą formą spędzania czasu i poznawania nowych ludzi, dają także możliwość lepszego poznania osoby z którą chcielibyśmy stworzyć związek. Ale pamiętajmy o tym, że nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze i o tym, że trzeba stosować się do ogólnie panujących zasad.

Podstawową zasadą jest to, żeby na pierwsze miejsce spotkania wybrać miejsce publiczne, takie w którym w razie niebezpieczeństwa wynikającego z zachowania naszego partnera, lub partnerki będziemy mogli poprosić kogoś o pomoc. Sądzę, ze dobrym miejscem będzie restauracja albo pub. Na pewno nie może to być park czy prywatne mieszkanie. Nawet jeśli wydaję się nam, ze znamy kogoś to nie możemy pozwolić sobie na taką nieostrożność.

Szczególną uwagę musimy zachować przy spotkaniach z osobami zapoznanymi za pośrednictwem internetu, ponieważ istnieje niebezpieczeństwo, że mogą się podawać one za kogoś innego. Jeśli będziemy pamiętać o tym aby zachować bezpieczeństwo to randki będą przyjemne i będą nam dawać dużo satysfakcji z poznawania nowych ludzi.