Szybkie randki

Wielkimi krokami zbliża się do Nas wiosna, jest coraz cieplej, przyroda budzi się do życia po zimowym śnie, no i hormony ludzkie zaczynają intensywniej dawać się we znaki, co odznacza się w tym, że ludzie zaczynają szukać swojej drugie połowy.

Jeśli nie masz jeszcze partnerki lub partnera na życie możesz skorzystać z "szybkich randek". Warunkiem jest to, że musisz mieć ukończone dwadzieścia jeden lat. Na czym to polega? Zasady są proste, zgłaszasz organizatorowi takich randek chęć uczestnictwa i stawiasz się na umówionym miejscu. Celem jest to, aby w krótkim czasie doprowadzić do spotkania się z jak największą ilością partnerek lub partnerów.

Jedno spotkanie trwa 5 minut, po czy przesiadamy się do następnego stolika na kolejne 5 minut i tak dalej. Po wstępnej rozmowie ze wszystkimi, którzy biorą udział w zabawie wybieramy kto nas najbardziej zainteresował i z kim chcielibyśmy spędzić trochę więcej czasu. Później wszystko jest w naszych rękach i to my decydujemy z kim spędzimy najbliższe dni, tygodnie, miesiąca, a może nawet resztę życia. Jeśli sadzisz, że to dobra metoda dla Ciebie, to w internecie znajdziesz strony, które zajmują się organizacją takich "szybkich randek".