Randki "na żywo"

W dzisiejszych czasach mamy do wyboru kilka rodzajów randek, ale jeśli ktoś jest tradycjonalistą to nie uznaje "miłości z internetu" to pewnie woli randki "na żywo". Czyli zabieranie dziewczyny do kina, restauracji, parków i innych miejsc nadających się na spotkanie z ukochaną osobą.

Ale tutaj też mamy kilka różnych rodzajów takich spotkań do wyboru. Mogą to być np. randki typu "fast dating", które polegają na spotkaniach, które trwają zazwyczaj trzy, lub pięć minut, po czym idziemy do innego stoika i rozmawiamy z inną osobą. Celem takich spotkań jest poznanie jak największej liczby osób, w jak najkrótszym czasie. Jeśli to też jest dla kogoś zbyt nowoczesne to może zabrać dziewczynę na klasyczną randkę, czyli kino i spacer, albo teatr, restauracja i spacer.

Ilu jest ludzi, tyle pomysłów na udane spędzenie wolnego czasu z wymarzoną kobietą lub mężczyzną. Której formy spotkania byśmy nie wybrali, pamiętajmy o tym, aby nie popadać w monotonie i urozmaicać spotkania, zmieniać schemat randki, ponieważ monotonia może "zabić" związek, a tego byśmy chyba nie chcieli.