Miłość z internetu

Miłość, na jej temat powstało wiele filmów, bardzo dużo książek i niezliczona ilość piosenek. Podobno człowiek jest stworzony do miłości, do tego, aby kochać kogoś nad życie. Jeśli nie możemy znaleźć miłości wśród swoich znajomych lub przyjaciół to dlaczego mielibyśmy nie szukać tego wyjątkowego uczucia za pośrednictwem tak masowego media jakim jest internet.

Opinie na temat "miłości z internetu" są podzielone, jedni twierdzą, że to głupie i nienaturalne, a inni uważają, że w dzisiejszych czasach to normalne zjawisko i nie ma się czego wstydzić szukając swojej "drugiej połówki" za pośrednictwem internetu. Pewne jest to, iż są ludzie, którzy poznali się na serwisach randkowych, albo za pośrednictwem ogłoszeń matrymonialnych lub anonsów, spotkali się w rzeczywistości i są szczęśliwymi parami, aż do dziś.

Pamiętajmy tylko, ze przy zawieraniu takich znajomości trzeba zachować ostrożność i nie podawać swojego adresu i dokładnych danych osobowych. Ważne jest też to aby pierwsze spotkanie odbyło się w miejscu publicznym gdzie nic nam nie grozi. Jeśli będziemy pamiętać o tych podstawowych zasadach to mamy możliwość, że znajdziemy miłość przez internet i będzie to miłość do końca życia.